ژئو رجیستریشن و نقش آن در حفاظت پیرامونی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 2 ارديبهشت 1396 در ساعت 9 : 50 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ژئو رجیستریشن چیست و نقش آن در حفاظت پیرامونی چگونه است‌؟

اگر تا به حال با دوربین مدار بسته کار کرده باشید، قطعا متوجه این موضوع شده اید که تصویر یک جانور کوچک در نزدیکی دوربین در مقایسه با انسانی که در فاصله کمی دورتر قرار گرفته است، واضح تر نمایش داده می شود. این در واقع یک مشکل است که در این سیستم حفاظت پیرامونی وجود دارد. ژئو رجیستریشن قابلیتی است که امروزه در اکثر سیستم های مورد استفاده در حفاظت پیرامونی به کار رفته است. در دوربین هایی که فاقد این ویژگی هستند، مشکلی که در بالا به آن اشاره شد رخ خواهد داد. اما دوربین امنیتی با دارا بودن قابلیت ژئو رجیستریشن قادر است تا انسان را در هر فاصله ای از دوربین شناسایی کند و هشدار را براساس آن صادر کند و در مقابل در برابر اشیا و حیوانات کوچک بی اعتنا باشد. در ادامه به طور مفصل و تخصصی تر در مورد این ویژگی در حفاظت پیرامونی صحبت خواهیم کرد.

مفهوم کلی و اصلی ژئو رجیستریشن، نوشتن میدان دید بر روی مختصات جی پی اس در مکان مورد دیدبانی است که موجب می شود تا هر نقطه از منطقه دیدبانی به صورت اختصاصی دارای یک مختصات جغرافیایی باشد.

مزایای استفاده از دوربین با قابلیت ژئو رجیستریشن در حفاظت پیرامونی

  • سیستم با این ویژگی نسبت به زمان و مکان دارای هوشیاری می باشد.
  • این نوع حفاظت پیرامونی دارای قابلیت جهت یابی خودکار است.
  • دید 3 بعدی ارائه می کند.
  • ارائه اندازه فیزیکی از تمام موارد متحرک در محدوده دید دوربین .

در واقع این نوع دوربین ها با ارائه دید سه بعدی موجب می شود تا شما بتوانید اندازه تمام اشیا و موجودات متحرک را که در محدوده دیدبانی شم قرار دارند ، تعیین نموده و با توجه به آنها تدابیر امنیتی را اتخاذ نمایید. مطالب بیشتر در زمینه حفاظت پیرامونی را در بخش مقالات وب سایت شرکت مطالعه نمایید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :