سیستم امنیتی حفاظت پیرامونی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 24 ارديبهشت 1396 در ساعت 16 : 20 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

افرادی زیادی به دنبال حفظ امنیت خود به دنبال دوربین های مداربسته هستند تا بتوانند امنیت ملک خود را برقرار کنند در حالی که با نصب دوربین های مدار بسته نمی توان امنیت را به طور کامل برقرار کرد زیرا شبکه های دوربین مداربسته آسیب پذیرند و می شود آن را هک یا از سیستم خارج کرد.

امروز با پیشرفت تکنولوژی ، حفاظت پیرامونی تکامل بسیاری داشته است و توانسته با استفاده از سیستم دوربین مداربسته امنیت شبکه را برقرار کند.

سیستم حفاظت پیرامونی می تواند امینت شبکه ای دوربین مداربسته را کنترل کند تا از خطر ایجاد میدان الکترومغناطیسی و یا هک نمودن آن جلو گیری کند، سیستم حفاظت پیرامونی دائما شبکه های دوربین مداربسته را کنترل می کنند و هرگونه اختلال در سیستم و یا ایجاد نویز در سیستم را شناسایی کرده و سریعا آن را رفع می کند.

حفاظت پیرامونی امروزه بسیار گسترش یافته و توانسته است مراکز هسته ای ، پالایشگاه ها ، پایگاه های نظامی ، انبار مهمات ، مرزها و... را ایمن سازی کند. به طوری کلی حفاظت پیرامونی ، حفاظت و کنترل یک سایت و مجموعه است.

هدف از ایجاد سیستم حفاظت پیرامونی کم نمودن نیروی انسانی ، بالا بردن امینت ، کم نمودن هزینه های گزاف برای نیروهای انسانی و ... می باشد.

حفاظت پیرامونی به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می شود که هر کدام نقش بسیار مهمی در زمینه خود دارد. مدیران تنها با حفظ امنیت داخلی نمی توانند امنیت کل سازمان خود را برقرار کنند ، این سیستم حفاظت پیرامونی توانسته است که به سادگی امنیت را به طوری کلی برقرار کند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :